Dom Herbat Blog – Wszystko o herbacie

Harmonia – królowa naszego życia

Dodaj komentarz

Często kiedy składamy komuś życzenia, życzymy mu szczęścia, zdrowia i pieniędzy. Co jednak dziwne, prawie nigdy nie życzymy mu harmonii. Jeśli chcesz wiedzieć czemu jest to błąd, poznaj historię małej dziewczynki, jej rodziny i czterech tajemniczych gości.

Dom Herbat - HarmoniaMała dziewczynka siedziała w swoim pokoju, patrząc przez okno jak krople ulewnego deszczu głucho uderzają o ziemię. W tle słychać było przekrzykujące się głosy pozostałych domowników – mamy, taty i brata. Dziewczynce było smutno z powodu tych kłótni. Nagle, zobaczyła w oknie 4 zakapturzonych mężczyzn zmierzających w kierunku domu. Ponieważ pogoda była okropna, rodzice natychmiast zaprosili ich do środka.

– Och, dziękujemy za uprzejmość, ale mamy taką zasadę – odezwał się jeden z nich – że do środka może wejść tylko jeden z nas. Zaczęli się więc przedstawiać. – Ja nazywam się bogactwo. – Ja nazywam się sukces. – Mnie zwą dobrobytem. – A mnie – odezwał się czwarty, śmiejąc się – nazywają harmonią. Domownicy zaczęli więc kłócić się, kogo zaprosić. Aż nagle mała dziewczynka odezwała się: – Mamo, czym jest harmonia? Dlaczego nie zaprosimy harmonii? – Masz rację, ciągle się kłócimy, zaprośmy harmonię.

Do środka weszła cała czwórka. – Jak to? – zapytał ojciec – przecież tylko jeden z was może tu wejść? – Mamy jeszcze jedną zasadę – odpowiedział pierwszy z nich. Jeśli zapraszacie harmonię, wówczas sukces, bogactwo i dobrobyt podążają za nią.

Nam w tej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć Wam życiowej harmonii i przypomnieć o naszej pysznej herbacie z serii Yogi Tea: Inner Harmony – Wewnętrzna Harmonia

Dom Herbat - Yogi Tea - INNER HARMONY - Wewnetrzna Harmonia

Melisa lekarska, pachnący kwiat lawendy oraz przyjemny cynamon w niej zawarte, pozwolą Wam przywrócić wewnętrzną równowagę, o każdej porze dnia.

Reklama

Autor: DomHerbat

Dom Herbat - blog o herbacie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s